Спорт

Шосткинці привезли 11 призових місць з регіональних змагань з конкуру у Бречі

З 30 липня по 2 серпня в с. Бреч, Чернігівської обл. в кінно спортивному комплексі «Бреч» відбувся черговий етап Відкритих регіональних змагань з подолання перешкод (конкуру) КУБОК КСК “БРЕЧ” CSN4*.
У змаганнях гідно виступила і команда Кінно-спортивного клубу «Шостка», привізши додому ряд призових місць.
Так, у п’ятницю, в перший день змагань, шосткинці Микола Пилипейко та Кальдерон пройшли маршрут з висотою перешкод 125 см та посіли ІІ місце.
На маршруті для коней до 4 років з висотою перешкод 90 см, цей же вершник посів ІV місце. А Володимир Чепіков та Кіко – друге.
На маршруті «Коні 5 років, 115 см» Микола Пилипейко та Гаррі стали переможцями!
Другого дня змагань Микола Пилипейко та Кальдерон на маршруті «130 см» з Джокером стали срібними призерами. На маршруті для коней п’яти років у парі з Гаррі вийшли переможцями. А на Караті (120 см) – бронзовими призерами. Під сідлом Чакани (коні 4 років, 90 см) Микола Пилипейко посів друге місце.
У неділю, третього дня змагань, Микола Пилипейко та Чакана (4-річні коні, висота перешкод 90 см) стали переможцями. Володимир Чепіков та Кіко на цьому ж маршруті забрали третє місце.
На маршруті для коней п’яти років (висота перешкод 115 см) Микола Пилипейко та Гаррі посіли третє місце.
На маршруті «Гран-прі» (висота 135 см) Микола Пилипейко та Кальдерон стали срібними призерами.