102

Шосткинський підліток залізницею пустився у мандри

Година знадобилась співробітникам поліції Шостки, аби встановити місцеперебування 13-річного хлопця, який вирішив залізницею пуститися у самостійні мандри.
Повідомлення про зникнення 13-річного хлопця у поліцію надійшло увечері, близько 18:00, від його бабусі. Жінка розповіла, що онук мав після обіду повернутися зі школи, але вдома так і не з’явився.
На розшук неповнолітнього, який неодноразово втікав з сім’ї, був орієнтований особовий склад Шосткинського відділу поліції. Його прикмети була розіслана у всі відділи і відділення поліції області.
Крім того, знаючи про пристрасть хлопчини тікати саме до Конотопу, поліцейські зв’язалися з представниками залізниці та розповсюдили серед них його фотокартку.
Вже за годину пошуки дали свій результат. Зниклого підлітка помітили у вагоні електропотягу сполученням Зерново-Конотоп. Залізничники повідомили про це поліцейським, і коли потяг прибув на кінцеву зупинку, передали юного «мандрівника» під опіку правоохоронців.
Наразі з втікачем спілкуються ювенальні поліцейські. Вони пояснюють хлопцю всі наслідки його нерозважливого вчинку та небезпеки, з якими він міг зіткнутися. Крім того, відповідну профілактичну бесіду правоохоронці проведуть і з бабусею підлітка, яка є його опікуном.
Поліцейські звертаються до батьків неповнолітніх дітей з проханням приділяти більше уваги своїм нащадкам – налагоджуйте з ними дружні, довірливі стосунки. Цікавтесь їх захопленнями, друзями та як вони проводять свій вільний час поза стінами рідного дому.
На изображении может находиться: один или несколько человек и люди стоят
7
Комментарии: 2
Поделились: 2
Нравится
Комментировать
Поделиться

Коментувати