102

Шосткинка залишилась без грошей і товару, купуючи через Інтернет

Спокусившись на вигідну ціну щодо придбання автозапчастин для свого автомобіля, жителька Шостки перерахувала продавцю понад 10 тисяч гривень передоплати. У результаті своєї довірливості вона залишилась і без грошей, і без вподобаного товару.
З заявою про шахрайство у поліцію Шостки звернулась 46-річна місцева жителька. Жінка пояснила, що на відомому автомобільному сайті знайшла оголошення про продаж автозапчастин для свого автомобіля, який після ДТП потребував заміни деталей. Вона зв’язалась з продавцем та домовилась з ним про покупку.
За умовами опонента, покупець повинна була перерахувати на вказаний номер банківської картки повну передоплати, а вже потім він надішле їй товар перевізником. Жінка виконала умову, перерахував продавцю 10 000 гривень. Після цього останній перестав виходити на зв’язок, а оголошення з сайту було видалене.
За словами заявниці, перш, ніж надіслати гроші, вона поспілкувалась з іншими продавцями з цього сайту і впевнилась, що майже всі вони просять передоплату. Тож і вирішила ризикнути.
У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого встановлюється особа зловмисника.
Правоохоронці знову звертаються до громадян з проханням не надсилати передоплату за товар, а розраховуватись за нього під час отримання, попередньо перевіривши вміст посилки.

Коментувати