102

Шосткинець знайшов відлюдне місце на околиці міста та посадив там коноплі.

Шосткинець знайшов відлюдне місце на околиці міста та посадив там коноплі. Він старанно за ними доглядав аж поки його не викрили правоохоронці.

Неодноразово судимого 39-річного жителя Шостки поліцейські помітили на одній з вулиць міста. Чоловік палив цигарки у невстановленому місці. Для складання адміністративного протоколу порушника запросили до Шосткинського відділу поліції.
Після написання необхідних паперів правоохоронці оглянули речі чоловіка і знайшли в його пакеті рослини конопель. Останній зізнався, що «травичку» він посадив та виростив сам у безлюдному місці, на околиці Шостки. Поліцейські попросили показати їм цю місцину.
Під час огляду вказаної території, стражі правопорядку знайшли ще 16 кущів конопель. Їх вилучили та направили на експертне дослідження.
Сам же власник насаджень говорить: вирощував ці рослини виключно для власних потреб.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель». Санкція статті передбачає штраф від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Шосткинський відділ поліції

Коментувати