102

Шосткинець намагався вкрасти нижню білизну

Неодноразово судимий 42-річний чоловік спокусився на трикотажні вироби, тож і вирішив непомітно винести їх поза касою магазина. Ось тільки зловмисник не розрахував, що процес крадіжки помітять інші відвідувачі та повідомлять про це місцевих дільничних офіцерів поліції.

Про крадіжку нижньої білизни в одному з магазинів Шостки дільничних офіцерів поліції повідомив небайдужий громадянин. Він розповів: щойно став свідком того, як інший відвідувач у торговельній залі ховав під верхній одяг товар.
За вказаною адресою одразу прибули правоохоронці та затримали зловмисника на «гарячому».
Ним виявився неодноразово судимий за крадіжки 42-річний житель райцентру. У нього поліцейські вилучили сім пар чоловічих трусів, які той намагався пронести поза касою.
В подальшому підозрюваний зізнався правоохоронцям, що частину викраденого хотів залишити задля поповнення власного гардеробу, а надлишок планував продати.
Наразі відносно чоловіка відкрито чергове кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Шосткинський відділ поліції

Коментувати