102, Новини

Шість разів жінка намагалася обікрасти різні крамниці. Наразі її долю визначить суд

За крадіжки з крамниць жителька Шостки постане перед судом
Лише за останній місяць жінка намагалась скоїти шість крадіжок з міських крамниць, проте пильна охорона і продавці магазинів вчасно помічали злодійку та викликали поліцейських.
Так, в середині листопада 29-річна жителька Шостки намагалась викрасти з магазину вживаного одягу куртку та сумку. Переодягнувшись у примірочній у вподобаний верхній одяг та заховавши під нього сумку, вона намагалась непоміченою вийти з крамниці. Проте сподівання жінки не виправдалися – на виході її затримала охорона торгівельної точки.
Потім були кілька крадіжок з супермаркетів міста. Підозрювана набирала з полиць магазинів вподобані продукти харчування і спиртне, та, не сплативши за товар, прямувала до виходу. Там, як правило, її і затримували співробітники служби безпеки крамниць.
Не «обійшла стороною» зловмисниця і магазин самообслуговування, який реалізує недорогі промислові товари. Набравши у пакет вподобаних речей на суму майже 4 000 гривень, жінка намагалась покинути торгівельну точку без оплати товару. Втім, продавчині вчасно помітили знахабнілу відвідувачку та викликали правоохоронців.
У поліції відносно зловмисниці відкрили кримінальні провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі. Проте остаточне покарання їй визначить суд.

Коментувати