Як тільки потеплішало на вулиці мешканці міста та району кинулись ко присадибних ділянок наводити лад. Дехто прибирається радикально, спалюючи залишки листя і сухої рослинності, навідь не замислюючись над негативними наслідками такої безвідповідальної діяльності: нанесення шкоди здоров’ю, екосистемі, а іноді і наражаючи на небезпеку маштабних пожеж всього оточуючого. Рятувальники вже розпочали сезон гасіння таких пожеж.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.