Робота, Суспільство, Технології

QA-тестувальник: особливості професії та де пройти курси

Хочете податися в ІТ-індустрію, але не знаєте, яку саме професію обрати? Тестувальник – один з топових варіантів. Це дуже відповідальна справа, адже саме від фахівця даного напрямку залежить стабільна та якісна робота того чи іншого програмного продукту.

Зокрема, тестувальник перевіряє додаток чи програмне забезпечення на наявність помилок, збоїв, так званих багів тощо, відтак надає цю інформацію розробнику і бере безпосередню участь в удосконаленні програмного продукту. І щоб стати спеціалістом в даній справі, достатньо пройти курс QA у Львові чи будь-якому іншому місті, де за відносно короткий проміжок часу можна опанувати затребувану професію з «нуля».

Переваги QA

Варто почати з того, що попит на таких фахівців на сучасному українському та закордонному ринку дуже високий, такі працівники мають не тільки цікаву роботу, але й стабільно високий дохід. Якщо вам бракує аргументів на користь вибору саме цього напряму, ось вам ключові переваги QA-тестувальника:

  • Значний попит на фахівців даної професії;
  • Високий і стабільний дохід;
  • Можливість працювати як в офісі, так і дистанційно;
  • Можна опанувати фах, пройшовши професійні курси.

І загалом тестувальник – це цікава робота, упродовж якої ви тестуватимете програми, додатки, ігри, виявлятимете ті чи інші помилки, а опісля разом з розробником – удосконалюватимете та покращуватимете продукт, щоб він був повністю готовим до використання.

Де пройти курси QA

Однією з кращих установ, де можна записатися та пройти QA-курси, є освітня компанія ITEA, де ви в будь-який момент маєте змогу записатися на професійне навчання, яке проводять досвідчені викладачі з багатим теоретичним і практичним досвідом.

Крім надцікавої навчальної програми на студентів очікують захоплюючі ІТ-заходи, де є можливість поспілкуватися з колегами по цеху, набути дорогоцінний досвід, який стовідсотково згодиться під час самостійного професійного плавання. Крім того, навчання в ITEA – це компактні групи, сприяння у подальшому працевлаштуванні, постійна комунікація з фахівцями напрямку, топова консультація та підтримка як під час навчання, так і опісля.

Та найголовнішим плюсом є те, що стати студентом освітньої компанії можна всього в декілька кліків – достатньо обрати підхожий курс та подати заявку, вказавши мінімум інформації: ім’я, прізвище, адресу електронної пошти та контактний номер телефону. Ось і все – ви за пів кроку до омріяної професії.

Коментувати