Новини колег

Президент визначився з вибором керівника Сумської області, – ЗМІ

Новим главою Сумської обласної державної адміністрації може стати відомий у Харкові управлінець і бізнесмен Василь Хома. Про це виданню Depo.Суми стало відомо з джерела, близького до Кабміну та Офісу Президента.

За відомостями співрозмовника агентства, 54-річний Василь Хома – виходець з Львівщини, за освітою юрист (закінчив Харківський юридичний інститут), набагато пізніше отримав магістерський диплом Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю “державне управління”.

Хома має досвід роботи в Харківській міськраді. Але найяскравішими в його біографії були два періоди: у 2002 – 2005 роках за часів “губернаторства” відомого політика Євгена Кушнарьова Хома був радником з політичних та правових питань голови Харківської обласної державної адміністрації, очолював Координаційний комітет по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю при Харківській обласній державній адміністрації. Із квітня 2010 року по листопад 2014 року Хома працював на посаді заступника голови – керівника апарату Харківської обласної державної адміністрації.

З відкритих джерел відомо, що в лютому 2014 року, коли в Харкові стався штурм облдержадміністрації проросійськими активістами, Хома єдиний з керівників області не покинув будівлі Харківської ОДА та тримав ситуацію під контролем аж до призначення нового голови області, з яким залишився працювати на тій самій посаді, а також взяв на себе оборонну роботу і роботу з силовиками. Свій відхід з Харківської ОДА вже через кілька місяців Хома практично не коментує. Протягом останніх п’яти років, стверджують наші джерела, Хома не пов’язаний ні з якою партією і не претендував ні на які мандати. Займався бізнесом. У цій сфері його інтереси широкі – від сільського господарства до IT.

Коментувати