Без категорії

Поліцейські викрили чоловіка, котрий незаконно позбавив волі жінку-безхатченка (фото)

Спочатку жінка добровільно виконувала тяжкі роботи по господарству в багатодітній сім‘ї свого «роботодавця». Однак найперша ж спроба піти від господарів завершилась погрозами з боку голови родини. Свободу їй повернули співробітники відділу боротьби з незаконною торгівлею людьми та працівники Шосткинського відділу поліції за силової підтримки бійців Управління КОРД.

В ході проведення оперативних заходів співробітникам ВБЗПТЛ стала відома інформація, що в одній родині, яка мешкає в Шосткинському районі, незаконно утримують хатню робітницю. Для перевірки інформації правоохоронці навідались за вказаною адресою з санкціонованим обшуком.
«Полонянці 38 років, – розповів Валерій Строкач, начальник ВБЗПТЛ ГУНП в Сумській області. – Вона з березня цього року мешкала у багатодітній родині, де виконувала тяжку хатню роботу, поралась в городі, доглядала за дітьми. В свою чергу, роботодавці годували її лише раз на добу, давали деяку одежину та зовсім не платили грошей за працю. Жінка втекла, але її розшукали та погрозами змусили залишитись у сім’ї».
Сама ж потерпіла розповідає, що через відсутність домівки вона, власне, й погодилась на пропозицію чоловіка, який, окрім житла, харчів і одежі обіцяв ще й платити за роботу готівкою.
Наразі 36-річний голова родини, де незаконно утримували жінку, затриманий. Відносно нього у Шосткинському відділі поліції під процесуальним керівництвом Шосткинської місцевої прокуратури відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 149 Кримінального кодексу України «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини».
За скоєне чоловіку загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі.

Коментувати