102, Новини

Поліцейські розшукують псевдопродавця, який виманив у чоловіка майже 7 000 грн.

Намагаючись заощадити на покупці, житель Шостки перерахував за замовлення повну передоплату. І внаслідок ризикованої операції втратив чималу суму грошей.

В поліцію з заявою про шахрайство звернувся 32-річний шосткинець. Чоловік розповів, що на одному з відомих сайтів знайшов цікаву пропозицію про продаж металошукача вартістю 4200 гривень. Він перейшов за посиланням на сайт продавця і, переглянувши інші пропозиції, додав до замовлення ще й гаджет. Мобільний телефон вартістю у кілька тисяч на інших сайтах тут пропонувався за півтори тисячі гривень.
За який час покупцю зателефонував «менеджер» і обговорив з ним умови придбання товару: повна передоплата на вказаний номер банківської картки.
Отримавши смс-повідомлення з реквізитами картки продавця та сумою до сплати у 6700 гривень, чоловік перерахував кошти. Лише потім він звернув увагу, що сума перевищує замовлене на тисячу гривень. Крім того, шосткинець так і не дочекався обіцяне повідомлення з номером декларації перевізника, за якою мав би отримати товар. Спроби зв’язатися з «продавцем» завершились невдало, продавець на зв’язок не виходив.
В поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого проводяться оперативні заходи щодо встановлення особи афериста.
Правоохоронці звертаються до громадян з проханням не надсилати передоплату за купуємий товар, а розраховуватись за нього лише під час отримання, попередньо перевіривши вміст посилки.

Шосткинський відділ поліції

Коментувати