102

Поліцейські розшукують псевдобанкіра, який спустошив рахунок шосткинця

Чоловік повірив телефонному співрозмовнику, який назвався співробітником фінансової установи, та надав йому конфіденційну інформацію по своїй банківській картці. В результаті необдуманого вчинку з його рахунку зникло майже 5 000 гривень.
Із заявою про шахрайство до поліції Шостки звернувся 41-річний місцевий житель. Він розповів, що йому на мобільний телефон зателефонував невідомий, який у розмові назвався співробітником банку. Він розповів заявнику, що його картку заблокували. Аби відновити її, потрібно вказати номер, cvv-код, що знаходиться на зворотній стороні фінансового документу, та коди з смс – повідомлення, які прийдуть йому на телефон.
Шосткинець погодився і надав необхідне співрозмовнику. Пізніше з’ясував, що з його рахунку зникло 4 896 гривень.
У поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого встановлюється особа зловмисника.
Правоохоронці звертаються до громадян з проханням недовіряти інформації, отриманій телефоном від невідомих людей, ким би вони не називались. Якщо вам телефонують з банку та просять коди з смс – повідомлення для дистанційного проведення фінансових операцій, або авторизації – не погоджуйтесь. Всі питання стосовно ваших грошей вирішуйте виключно у фінансовій установі. Будьте обачні, і вам не доведеться бути жертвою шахраїв.

Коментувати