102

Поліцейські припинили діяльність двох незаконних гральних закладів замаскованих під лотерею 

Гральні зали функціонували під вивіскою лотереї та мали певну популярність серед місцевих мешканців та гостей міста. Їх діяльність припинили поліцейські, вилучивши з закладів комп’ютерні системи, меблі та гроші.

В рамках профілактичного відпрацювання, яке нині відбувається на території трьох райцентрів на півночі Сумщини, співробітники поліції задокументували факти зайняття незаконним гральним бізнесом.
Два гральних зали під вивіскою лотереї працювали 24 години на добу та сім днів на тиждень. Користувались непоганим попитом у відвідувачів. Для захисту “бізнесу” від виявлення правоохоронцями кожен заклад було обладнано сучасними системами відео спостереження.
Під час проведення необхідних слідчих дій, в рамках відкритого кримінального провадження, правоохоронці вилучили з приміщень лотерей 22 комп’ютери, реєстратори, меблі та 3 500 гривень наявних коштів.
Наразі правоохоронці проводять подальші слідчі дії та встановлюють осіб причетних до незаконного збагачення. Відповідно до статті 203-2 Кримінального кодексу України організаторам нелегального бізнесу загрожує штраф у розмірі від 170 до 680 тисяч гривень. Якщо під час розслідування буде встановлено, що організатори вже притягувалися до відповідальності за це кримінальне правопорушення, то сума штрафу становитиме від 680 до 850 тисяч.

Шосткинський відділ поліції

Коментувати