Найбільші потрясіння в цьому році припали на медичну галузь, з одного боку запрацювала Програма медичних гарантій на рівні вторинної медичної допомоги. З іншого боку коронавірус, який змусив по іншому ставитись до лікарів, які стали на захист життя своїх співвітчизників. Про непростий рік нам розповів головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.