102

Під час вибуху в столичному гуртожитку загинули двоє жителів Сумщини

Як умисне вбивство розслідують правоохоронці смерть двох людей із Сумщини у столичному гуртожитку. Про це розповіла заступниця директора департаменту комунікації Нацполіції Ольга Атаманова.

Вибух у гуртожитку у Деснянському районі Києва стався ввечері у суботу, 16 листопада. За попередньою інформацією, розірвалася граната – повідомив начальник поліції Києва Андрій Крищенко. «Приблизно о 21:10 надійшло повідомлення, що на другому поверсі у приміщенні, де проживають люди, пролунав вибух і є потерпілі. Згодом з’ясовано, що дві особи загинуло. Попередньо — вибух гранати. Кримінальне провадження буде порушено за статею умисне вбивство, у подальшому будемо з’ясовувати. Особи встановлені. Ці люди працювали тут у  Києві. Один охоронець, інший працював на будівництві», — розповів начальник Нацполіції у м. Київ Андрій Крищенко.

Загинули двоє чоловіків, які приїхали на заробітки із Сумщини. Піротехніки обстежили все приміщення гуртожитку, небезпечних предметів не знайшли. Обставини поліція з’ясовує.

sm.suspilne.media

Коментувати