Сумський обласний лабораторний центр отримав апарат, який дозволить підтвердити чи спростувати наявність у людини COVID-19 протягом шести годин, інформує Голос України.
Фото: uasogodni.online
Зараження організму коронавірусом або іншими інфекціями діагностується із точністю 99%. На відміну від експрес-тестів, апарат-ампліфікатор побачить хворобу на будь-якій стадії. Зафіксує її і у здорової людини, яка не має жодних симптомів, а є лише носієм коронавірусу. Консультанти Міністерства охорони здоров’я проводять навчання співробітників Сумського обласного лабораторного центру, аби ті негайно оволоділи навичками роботи з апаратом.
Після перемоги над пандемією новітнє обладнання не залишиться без діла. Його використовуватимуть для виявлення збудників гепатиту, грипу та інших інфекцій
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.