102

Неповнолітня дівчина пішла з гуртожитку і не повернулась (розшук)

Тринадцятого серпня 17-річна учениця Шосткинського центру професійно-технічної освіти Юлія Бочек самовільно покинула гуртожиток закладу і не повернулась, місце її перебування залишається невідомим. Працівники поліції ведуть пошуки дівчини та звертаються за допомогою до небайдужих громадян.

Повідомлення про зникнення 17-річної Юлії Бочек в поліцію надійшло від коменданта гуртожитку Шосткинського центру професійно-технічної освіти. Вона розповіла, що дівчина самовільно покинула гуртожиток близько 11 ранку і не повернулась. Мобільного телефону у неповнолітньої не має. 


На розшук зниклої зорієнтований весь особовий склад поліції Шостки. Опис її зовнішності та фотокартки розіслані у всі відділи і відділення поліції Сумщини. Правоохоронці перевірять вокзали, клуби та місця скупчення молоді.
На вигляд розшукуваній 17-18 років, зростом 160-165 см, повної статури. Має темне волосся та сірі очі.
Особливі прикмети: має татуювання у вигляді ромбу на зап’ясті лівої руки.
Була вдягнена у білу футболку та світлі джинсові шорти. Взута у білі капці.
Наразі поліцейські встановлюють місцезнаходження зниклої дівчини і звертаються до небайдужих громадян з проханням про допомогу у розшуку Юлії Бочек. Якщо комусь з громадян відоме її місцеперебування, чи дівчину бачили при пересуванні транспортом, або є інформація, що допоможе в розшуку зниклої – повідомте про це до Шосткинського відділу поліції за адресою: м. Шостка, вулиця Свободи, 67, або за телефонами (050) 327-91-48, або на цілодобову лінію служби «102».
Заздалегідь вдячні за допомогу!

Коментувати