Культура, Новини

Наш баяніст Сергій Сапун обійшов фіналіста телешоу “Україна має талант. Діти” на престижному Всеукраїнському конкурсі.

В м. Запоріжжя закінчився IV відкритий Всеукраїнський конкурс баяністів-акордеоністів “Баянне коло на Запоріжжі”.
Це творче змагання – одне з найпрестижніших в Україні серед молодих виконавців на баяні та акордеоні. Учасники – представники багатьох регіонів України. У складі журі – Сергій Гринченко, Борис Мирончук, Ярослав Олексів, Сергій Карась, Петро Шиманський та інші знані фахівці.
Відомі в Шостці учні школи мистецтв, стипендіати міської програми “Талановиті діти” Сергій і Валерія Сапун гідно представили Сумщину на цій музичній асамблеї. Сергій отримав першу премію, Валерія – третю. Сергія особливо тішить те, що він обійшов фіналіста Всеукраїнського телешоу “Україна має талант Діти”, який цього разу опинився на другому місці.
Треба зазначити, що рівень учасників був дуже високим, особливо в категорії І-С, де грали наші земляки.
Сергію було вручено кубок, грошову премію, диплом І ступеню. Він успішно зіграв на концерті переможців, отримавши гучні оплески та вигуки “Браво!” від слухачів. Валерії вручено диплом III ступеню та пам’ятну медаль.
Не забули і всю Шосткинську делегацію: викладачу Юрію Лозі подарували сувенір з символікою конкурсу та монографію М. Демченко “Слово об отце и композиторе – В.В. Дикусарове” про видатного композитора, виконавця та педагога.
Дуже цікавою була екскурсія на острів Хортицю – колиску українського козацтва, за що учасники щиро вдячні головному організатору, директору Запорізького музичного училища ім. П. Майбороди Сергію Пелюку.

Коментувати