Цьогоріч грудень видався як ніколи сніжним та морозним – на радість дітлахам та дорослим. Тож, традиційно у місті на стадіонах почали заливати ковзанки. 7-го грудня на території спорткомплексу «Свема» вперше за останні 2 роки відкрився хокейний майданчик та розпочались перші тренування юних шосткинських спортсменів. Як воно – грати в хокей не на роликових, а на льодових ковзанах ?
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.