Під час брифінгу в Сумській ОДА голова групи експертів з питань інфекційних хвороб обласного управління охорони здоров’я Ірина Троцька повідомила про ріст звернень з приводу захворювання на хворобу Лайма, яка переноситься кліщами.
“У порівнянні з минулим роком, коли за перший квартал в області було зареєстровано усього 12 випадків, то за перший квартал цього року у три рази більше випадків у зв’язку із аномально теплою зимою. Тому не треба забувати, що кліщі зараз дуже активні, травень – це місяць, коли вони найбільш активні, тому звертаю на це увагу », – зазначила Ірина Троцька.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.