102

Матір двох малолітніх дітей – мандрівників оперативно розшукали

У Шостці перехожі звернули увагу на двох малолітніх дітей, які гралися поблизу жвавої автомобільної дороги та були без супроводу дорослих. З цього приводу громадяни викликали поліцію.

Прибувши на вказане місце, співробітники групи реагування патрульної поліції й справді побачили дівчинку та хлопчика. Вони виявились рідними братом та сестрою. Назвати адресу свого проживання малі не змогли, проте погодились показати дорогу до своєї домівки. Посадивши їх до службового автомобіля, поліцейські доставили дітей до дому, який знаходився за кілька кілометрів від того місця, де малеча гралася.
«Діти виховуються у багатодітній родині, – розповідає Сергій Коверсун, заступник начальника Шосткинського відділу поліції. – Хлопчику – сім років, його сестричці – шість, і вона має вади здоров’я».
За словами 39-річної матері, вона залишила дітей на свого старшого сина, якому 10 років, а сама пішла у справах. Коли повернулась – менших вдома вже не було, а старший син розповів, що молодші братик та сестричка пішли гратися у двір багатоповерхівки.
Жінка виправдовується, що вже збиралась йти їх шукати, та малечу доставили додому працівники поліції.

Правоохоронці провели з жінкою профілактичну бесіду. Вирішується питання про притягнення її до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».
Правоохоронці нагадують батькам, що своїм дітям потрібно приділяти максимум уваги, цікавитись, де вони проводять час поза домівкою, з ким спілкуються та граються. Їх здоров’я та безпека – у ваших руках.

Шосткинський відділ поліції

Коментувати