Без категорії, Новини

Крижана брила, що впала з даху будинку, ледь не травмувала знімальну групу ТРК “Акцент” (Фото +відео)

Новина про нещасний випадок, що стався  3 лютого в Конотопі облетіла  чимало ЗМІ. Нагадаємо, чоловік та жінка  виходили з магазину, розташованого на першому поверсі багатоповерхівки, коли на них впала крижана брила. Чоловік зі струсом мозку перебуває в лікарні. Його дружина постраждала менше. Факт травмування людей зареєстрований в поліції.

Пройшло всього лиш декілька днів з надзвичайної ситуації у сусідньому місті, як  така ж подія ледь не трапилась вже у Шостці біля будинку за адресою Знаменська, 5 під час зйомок сюжету для  ТРК “Акцент”. Мешканці цієї п’ятиповерхівки як раз розповідали,  що через відсутність ливнівок на даху їх будинку збирається величезна кількість криги. Буквально через декілька секунд по закінченні інтерв’ю, яке відбувалось  у метрі від входу до третього  під’їзду,  на його поріг звалилась величезна льодяна брила.

Лише дивом ніхто не постраждав.  З огляду на її розміри,  у людини, яку б вона могла зачепити, шансів вижити майже не було б.

Треба зазначити, що на торці цього будинку все ж є попереджуюче оголошення про небезпеку, але видно його погано.  Адже папір, на якому надруковане оголошення, майже зливається з білою стіною п’ятиповерхівки.

 

Коментувати