Як працює Сумський обласний лабораторний центр в умовах епідемії та про ефективність виявлення коронавірусу за допомогою швидких тестів та дослідження ПЛР розповідає Ірина Хаміцевич, завідувач Шосткинського міськрайонного відділу ДУ “Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України”
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Вера
Можна ли просто придти и задать анализ на карона вирус,объясните людям реально это и при каких обстоятельствах
admin
Если у вас нет симптомов и вы не возвратились из-за границы и не контактировали с больным, то нет причин сдавать тесты, просто из любопытства. Их не так много чтобы тратить на всех подряд