“З кожним роком все більше шосткинців долучаються до співпраці з музеями міста. Багато хто пам’ятає, з яким завзяттям допомагали наші земляки у створенні меморіально-освітнього комплексу «Родинна пам’ять». Добра традиція надихає патріотів на нові вчинки. Так, днями дві шосткинські родини передали для краєзнавчого музею цінні експонати – колекцію з 4 старовинних монет та «дореволюційну» світлину.
Цікаво, що монети знайдено на території нашого краю і виготовлені вони були в першій половині 18 ст. (1731, 1737, 1738 та 1741).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2020/10/121065141_1834231320060452_7540432463971618622_o.jpg)
Історія світлини теж є непересічною. За словами власника раритету, на ньому зображена молода дівчина (в майбутньому – дружина єгеря одного з повітів Харківської губернії). Вродлива панянка вдягнена у традиційне українське вбрання. На зворотному боці фотокартки дрібним дівочим почерком написана історія невдалого залицяння невідомого Казиміра.
Бажаєте дізнатися, за якими саме критеріями обирали українські красуні майбутніх чоловіків?
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2020/10/121063949_1834231356727115_3556526945648747056_o.jpg)
Чи змінилися погляди шосткинок на свій ідеал за 120 років? Завітайте до краєзнавчого музею та дізнайтеся всі подробиці цієї яскравої LOVESTORY.”
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.