102

Два дні профілактичного відпрацювання у Шостці: 7 розкритих злочинів та 56 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності

На Шосткинщині з 17 жовтня проходить других етап профілактичних заходів, метою яких – створення для жителів та гостей міста і району безпеки перебування у громадських місцях, забезпечення публічного порядку на вулицях населених пунктів району.

За два дні проведення оперативно-профілактичних заходів співробітниками поліції вже розкрито 7 злочинів: крадіжки особистого майна громадян, включаючи квартирні крадіжки, грабіж, шахрайство, злочин у сфері незаконного обігу наркотиків.
До адміністративної відповідальності притягнуто 28 осіб: вживання спиртних напоїв в громадських місцях, порушення правил дорожнього руху водіями та пішоходами, насилля в сім’ї, порушення правил зберігання вогнепальної зброї, паління цигарок у заборонених місцях тощо.
Крім зазначених адміністративних правопорушень особливу увагу правоохоронці приділяють виявленню водіїв, які керують транспортними засобами в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. За два дні відпрацювання піддалися адміністративної відповідальності вже шість кермувальників. На них складені адміністративні протоколи за ознаками ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

Їм загрожує штраф у розмірі 10 200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік.
Серед виявлених правопорушників були і двоє мешканців Шостки, які вживали спиртні напої разом з підлітками, чим довели їх до стану алкогольного сп’яніння. На них поліцейські склали адміністративні протоколи за ознаками ст. 180 КУпАП «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння». За скоєння цього виду правопорушення чоловікам загрожує штраф від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
До зазначеного переліку правопорушників потрапили і троє «самогонщиків». У них поліцейські вилучили 23 літри саморобної горілки та апарат для її виготовлення. Останні зазначали, що зберігали спиртні напої для власних потреб, проте правоохоронці їх словам не вірять, підозрюючи їх у незаконному «бізнесі».
Профілактичне відпрацювання продовжується. Правоохоронці звертаються до небайдужих громадян з проханням: якщо ви володієте будь-якою інформацією стосовно осіб, яки причетні до незаконного обігу наркотиків чи зброї, повідомте про це за тел. (050) 327-91-48 або 102 чи звернувшись до відділу поліції. Будемо вдячні за допомогу.

Коментувати