З колядками та справжнім вертепом до військової частини 3022 завітали гості – народний хор “Жайвір” під керівництвом Івана Антоневича. Для нацгвардійців вони влаштували міні концерт.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/01/vch.jpg)
А напередодні військовослужбовців частували святковою кутею та вечерею, яку освятив військовий священник отець Сергій.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/01/vyjskova-chastina-2.jpg)
Також нацгвардійці були присутні на Божественній літургії, яка проводилась у храмі Покрови Пресвятої Богородиці з нагоди свята Різдва Христового. Військовослужбовцям строкової служби отець Сергій розповів про історію свята та традиції Різдва.
Командування та особовий склад військової частини вітають з Різдвом Христовим. Нехай це свято подарує добро та радість. Щоб в кожному домі не гас вогонь добробуту, а серце було зігріте любов’ю та надією.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.