Новини

До кінця місяця шосткинці мають вирішити, що їм потрібніше: туристичний комплекс SkyPark, скейт-парк чи молодіжний тренінговий хаб

Два тижні мають шосткинці, аби проголосувати за проекти, які приймають участь у конкурсі «Громадський проект». Проекти, які знайдуть найбільшу підтримку у громади, будуть реалізовані за рахунок коштів місцевого бюджету. Бюджет міських ініціатив дозволяє будь – кому взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Громадський проект – це інструмент активних громадян для зміни міста, району на краще. Ця ініціатива, в першу чергу, розрахована на тих, хто прагне змін, хто небайдужий до життя свого міста, хто не лише бачить проблеми, а й знає шляхи вирішення. Ідеї можуть бути про що завгодно: облаштування велодоріжки чи освітлення вулиці, чи озеленення двору.

На розгляд комісії було подано 12 проектів на загальну суму майже 2 мільйона гривень. Проекти стосуються таких сфер життя громади, як комунальне та дорожнє господарство, культура, освіта, соціальний захист, спорт. Лише 9 проектів  із загальним бюджетом у 1,5 мільйона гривень було ухвалено на подальше голосування: будівництво спортивно-оздоровчого туристичного комплексу SkyPark,  облаштування архітектурного квіткового майданчика в центрі міста, встановлення кондиціонерів в приміщенні дитячої лікарні, облаштування тротуарною плиткою зони відпочинку, створення молодіжного тренінгового хабу «Молоді для молодих», створення скейт-парку, соціальні послуги денного догляду для осіб з тяжкими порушеннями розвитку, встановлення дитячого ігрового майданчика по вулиці Бульварна.

Проголосувати за проект і ознайомитись з його ідеєю можна на сайті Шосткинської міської ради у розділі «Бюджет участі і громадський проект Шостка» (https://pb.shostka.net/projects). Проекти, які найбільше підтримають шосткинці шляхом е-голосування, будуть реалізовані містом під контролем команд та громадськості.

Коментувати