Новини колег

Депутатка Шостки і помічниця нардепа за декларацією безхатченко

Помічниця народного депутата України Ігоря Молотка та  депутат Шосткинської міської ради сьомого скликання Альона Шульга виявилася безхатченком, пише Sumy.today.

13 березня жінка подала декларацію за 2019 рік, в якій не задекларувала жодного житла – ані у власності, ані в оренді, ані в користуванні. У деклараціях за попередні роки теж не зазначено жодної нерухомості. Водночас, у розділі 2.1 своєї декларації Альона Шульга повідомила НАЗК, що її місце проживання збігається з місцем реєстрації. Тобто живе депутатка таки не на вулиці, але при цьому житло, яким користується, не декларує. За законом же потрібно декларувати всю нерухомість: і власність, і оренду, і на іншому праві користування.

Нагадаємо, згідно із роз’ясненнями НАЗК, відомості про об’єкти нерухомості, які є зареєстрованим місцем проживання суб’єкта декларування або членів його сім’ї, необхідно зазначати у розділі 3 «Об’єкти нерухомості» декларації, навіть якщо особа фактично там не проживає.

За декларування завідомо недостовірної інформації, передбачено адміністративну, а в деяких випадках і кримінальну відповідальність.

  1. Анонім

    Она проживает в селе Собич у зятя!!

Коментувати