«Громадська чи наглядова рада?» – в черговий раз точилися суперечки під час засідання депутатських комісій. Частина народних обранців наполягає на створенні в Шосткинському міському центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю саме наглядової ради – з метою її впливу на роботу адміністрації комунального закладу. Втім, керівник управління праці стверджує – це суперечить існуючому законодавству. Чим завершилися тривалі дискусії ?
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.