ТРК "Акцент"

Депутати Шосткинської міської ради підтримали вимоги громадськості

У неділю в Шостці відбувся мітинг проти підвищення тарифів на послуги ЖКГ. Депутати Шосткинської міської ради підтримали вимоги громадськості. Відповідне звернення направлено до Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, Голови Верховної Ради України Дмитра РАЗУМКОВА, Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Валерія ТАРАСЮКА, Прем’єр – міністра України Дениса ШМИГАЛЯ.

«Ми, депутати Шосткинської міської ради, вважаємо, що таке підвищення тарифів є недопустимим, оскільки призведе до негативних фінансових та соціальних наслідків для жителів громади.

Враховуючи вимоги мешканців громади, недопущення соціальної нестабільності на території звертаємося до Вас з проханням:

  • зупинити зростання тарифів на природний газ, електричну енергію;
  • зупинити зростання тарифів на послугу з постачання теплової енергії для ТОВ «ШП «Харківенергоремонт», для якого встановлення тарифів на відповідні послуги здійснює НКРЕКП;
  • забезпечити встановлення тарифів на природний газ на рівні вересня 2020 року;
  • скасувати рішення НКРЕКП, яким встановлено тарифи на транспортування природного газу;
  • залишити в дії тарифи на електричну енергію за обсягами споживання (за обсяг, спожитий до 100 кВт/год електроенергії на місяць, на рівні 0,9 грн./кВт; за обсяг, спожитий понад 100 кВт/год електроенергії на місяць, на рівні 1,68 грн./кВт;).

Коментувати