З 31 січня з метою запобігання розповсюдження грипу та ГРВІ у Шостці школярі пішли на карантин. 7 лютого відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було ухвалено рішення про продовження карантину до вівторка, 11 лютого, включно. Освітній процес на час тимчасового призупинення занять буде проводитись дистанційно.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.