102, Новини

Чергова шосткинка потрапила до пастки інтернет-шахраїв

Черговою жертвою Інтернет – аферистів стала 46-річна жителька Шостки. Жінка намагалась придбати через Всесвітню мережу обладнання для перукарні. Вона переказала 2 600 гривень передоплати, і в результаті своєї довірливості залишилась ні з чим.

З заявою про шахрайство у поліцію звернулась 46-річна власниця одного з салонів краси у Шостці. Жінка розповіла, що намагалась через соціальну мережу придбати перукарське крісло та кушетку для педикюру. Знайшла відповідне оголошення та зробила замовлення.
За умовами продавця, передоплату потрібно перерахувати на вказаний номер банківської картки, а вже потім товар буде відправлений логістичною компанією. Заявниця вирішила перестрахуватись: перевірила сторінку опонентки, відгуки в мережі – і все начебто було добре. Ризикнула і відправила продавцю 2 600 гривень авансу.
Наступного дня вона мала отримати номер накладної, згідно якої можна отримати товар у перевізника, але відповідного повідомлення не надійшло, а доступ з її сторінки заблокували.
У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого встановлюється особа аферистки.
Правоохоронці знову звертаються до громадян з попередженням не надсилати передоплату за товар, а розраховуватись за нього під час отримання, попередньо перевіривши вміст посилки.

Шосткинський відділ поліції

Коментувати