Минулої доби російські війська здійснили кілька авіаційних ударів по території Шосткинської громади.
Про це повідомив міський голова Микола Нога.
Внаслідок ворожих атак пошкоджено нежитлові будівлі у Шостці, а також об’єкти інфраструктури в Івотському та Собічевському старостинських округах.
“Наразі на місцях працюють аварійно-рятувальні бригади, які ліквідовують наслідки ударів та оцінюють масштаби руйнувань. Інформація щодо завданих збитків і можливих втрат уточнюється”, – зазначив очільник громади.




Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.