Війна РФ проти України, Новини, Суспільство

Чергова ніч під ударами: ворог атакував Шосткинську громаду, є пошкодження інфраструктури

Минулої доби російські війська здійснили кілька авіаційних ударів по території Шосткинської громади.

Про це повідомив міський голова Микола Нога.

Внаслідок ворожих атак пошкоджено нежитлові будівлі у Шостці, а також об’єкти інфраструктури в Івотському та Собічевському старостинських округах.

“Наразі на місцях працюють аварійно-рятувальні бригади, які ліквідовують наслідки ударів та оцінюють масштаби руйнувань. Інформація щодо завданих збитків і можливих втрат уточнюється”, – зазначив очільник громади.

Коментувати