Події, Прокуратура, Суспільство

6,5 тис доларів США за незаконне переправлення жителів Сумщини через державний кордон – повідомлено про підозру громадянину

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури повідомлено про підозру громадянину, який організував незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України), про це повідомляє Пресслужба обласної прокуратури.

За даними слідства, достовірно знаючи, що у зв’язку із військовою агресією та введенням воєнного стану пункти пропуску через державний кордон України тимчасово закриті, підозрюваний вирішив організувати незаконне переправлення осіб на територію російської федерації через Республіку Молдова.

Застосовуючи засоби конспірації, чоловік підшукав двох бажаючих жителів Сумщини виїхати на територію країни-агресора. Свої послуги він оцінив у 6 тис. 500 доларів США. Правоохоронці затримали чоловіка після одержання частини від обумовленої суми в розмірі 3 тис. доларів США.

Примітно, що затриманий – уродженець росії, останнім часом проживав у Луганській області, а з початку війни зареєстрований як внутрішньо-переміщена особа в Києві.

Наразі за клопотанням слідчого та прокурора рішенням суду підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою 80 тис. грн застави.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснюються слідчими четвертого слідчого відділу та співробітниками четвертого оперативного відділу (з дислокацією у м. Сумах) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Полтаві, у взаємодії зі співробітниками 5 прикордонного загону (м. Суми) та Управління стратегічних розслідувань у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Коментувати