Новини, Прокуратура, Суспільство

6 років проведе за гратами 48-річний мешканець Шосткинського району за розбещення неповнолітньої падчерки

Ювенальними прокурорами Сумської обласної прокуратури в суді апеляційної інстанції доведено вину 48-річного чоловіка у вчиненні розпусних дій щодо своєї падчерки. Нагадуємо, що обвинувачений проживав разом зі своєю співмешканкою та її дітьми в одному з сіл Шосткинського району, інформує прокуратура Сумщини.

Залишаючись наодинці з 14-річною падчеркою, чоловік з метою задоволення власної статевої пристрасті більше року вчиняв із дівчинкою розпусні дії. У суді обвинувачений провину свою не визнав, намагався переконати суд, що дівчинка його обмовила.

Однак за результатом зібраних доказів рішенням суду першої інстанції чоловіка визнано винним та засуджено до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, які пов’язані з навчанням та вихованням дітей або займатися діяльністю, пов’язаною з роботою з дітьми, строком на 3 роки (ч. 2 ст. 156 КК України).

Обвинувачений не погодився з таким рішенням та оскаржив його. Рішенням Полтавського апеляційного суду 29 травня 2024 року вирок суду першої інстанції залишено без змін, відтак наступні 6 років чоловік проведе за гратами.

З лютого 2022 року засуджений перебуває під вартою.

Коментувати