У ліквідації наслідків вибуху і приборканні радіаційного впливу брали участь сотні тисяч наших громадян. Вони пожертвували здоров’ям, а подекуди й життям, заради безпеки людства.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/чорнобиль-1024x1024.jpg)
Коли два роки тому окупанти захопили ЧАЕС, наші військові ціною власного життя захищали Чорнобильську зону і врешті вигнали звідти загарбників.
Та сьогодні над усім світом знову нависла ядерна небезпека. Найбільша в Європі – Запорізька АЕС – окупована. Це порушення міжнародного права, справжній тероризм. Маємо бути згуртованими, щоб зупинити зло і ніколи більше не допустити трагедій.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.