Головне, Події, Суспільство

29 листопада – день жалоби у Шосткинському районі за загиблими у Середино-Буді

Сьогодні, 29 листопада, у Шосткинському районі оголошено одноденну жалобу за загиблими в місті Середина-Буда. Відповідне розпорядження підписала тимчасово виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Оксана ТАРАСЮК.

Розпорядження рекомендує на знак скорботи за загиблими на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях незалежно від форми власності забезпечити приспущення Державного Прапора України із траурною стрічкою та скасувати розважально-концертні заходи, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач на всій території району.

Нагадаємо, що учора опівдні ворог вкотре вчинив цинічний та підлий злочин проти мирних людей. російські терористи з РСЗВ обстріляли житлові будинки у місті Середино-Буда Шосткинського району. У результаті обстрілу, троє людей загинули, троє – травмовані. Серед загиблих – 7-річна дівчинка, яка від отриманих травм померла у лікарні.

– Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих. Ми разом з вами у цей важкий час. Світла пам’ять про загиблих назавжди у наших серцях! Не забудемо і не пробачимо жоден кривавий злочин окупантів!, – вказано у повідомленні Шосткинської районної військової адміністрації.

Коментувати