Війна РФ проти України, Новини

242 ворожих удари пролунали вчора на прикордонні Сумщини: травмовані 4 людини

По Хотінській громаді ворог бив з мінометів (10 вибухів).

По Середино-Будській громаді з території рф були мінометні обстріли (20 вибух), обстріли з РСЗВ (5 вибухів), артобстріл (10 вибухів). Крім того, була атака ворожим дроном типу «FPV» (2 вибухи). Внаслідок обстрілу з мінометів отримала поранення одна людина.

По Шалигинській громаді ворог бив з РСЗВ (37 вибухів). Внаслідок обстрілу травми отримали 2 особи. Також була атака ворожого дрону типу «FPV» (1 вибух).

По Білопільській громаді росіяни вдарили з мінометів (11 вибухів) та РСЗВ (7 вибухів). Внаслідок обстрілу травмовано місцевого жителя. Коли був вибух він біг до укриття і отримав осколкові поранення спини, ноги та плеча.

У Есманьській громаді були обстріли з мінометів (25 вибухів), та артилерії (4 вибухи).

По Великописарівській громаді з ворожого БпЛА був скид 3-х боєприпасів типу «ВОГ», мінометний обстріл (4 вибухи) та обстріл з РСЗВ (2 вибухи).

На Краснопільську громаду були атаки ворожих дронів типу «FPV» (5 вибухів), артобстріли (22 вибухів) та з ворожого з БпЛА здійснено скидання ВОГ (14 вибухів).

На Юнаківську громаду з ворожого з БпЛА здійснено скидання ВОГ (10 вибухів). Також були обстріли з РСЗВ (12 вибухів), артилерії (7 вибухів) і атака ворожого дрону типу «FPV» (1 вибух).

На Глухівську громаду росіяни скинули 3 міни.

По Новослобідській громаді був артилерійський обстріл (10 вибухів).

Коментувати