Стартував перший тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020». Участь у в ньому беруть 17 педагогів з Шостки. Оскільки конкурс має статус зонального, то до конкурсантів з нашого міста приєднались ще 6 вчителів з інших населених пунктів. На урочистій частині, що відбулась у Шосткинській МАН побувала наша знімальна група та поспілкувалась з педагогами-конкурсантами.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.