Війна РФ проти України, Події, Суспільство

157 снарядів та мін за день спрямували вороги на прикордоння Сумщини

Під обстрілами опинилися Білопільська, Есманьська, Зноб-Новгородська, Краснопільська, Хотінська, Шалигинська, Юнаківська та Середино-Будська громади. Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

◾️Юнаківська громада: на околиці прикордонного села ворог спрямував безпілотник. З нього скинули вибухівку типу ВОГ-17. Без наслідків.

◾️Білопільська громада: із мінометів російські армійці обстріляли два села. Загалом було 48 вибухів. Пошкоджено місцевий будинок культури, 6 приватних будинків мирних мешканців та трактор на території фермерського господарства. В іншому селі через обстріл загорівся будинок. Також пошкоджені дві господарчі споруди.

◾️Середино-Будська громада: під обстріл з боку росії потрапили 4 прикордонні населені пункти. Росіяни стріляли із мінометів (загалом 25 «прильотів»).
І ще 6 разів ударили із САУ. Без руйнувань.

◾️Шалигинську громаду обстріляли із реактивної системи залпового вогню. Було 20 вибухів.

◾️По Краснопільській громаді росіяни застосували міномети (8 «прильотів»). Та вели артилерійський вогонь (14 «прильотів»). Руйнувань не було.

Після 21:00 по одному з сіл росіяни відкрили вогонь зі ствольної артилерії (5 «прильотів»). Наслідки уточнюються.

◾️Есманська громада: росіяни із мінометів обстріляли два села. Загалом 30 вибухів було на нашій території. Теж без наслідків.

◾️Зноб-Новгородська громада: 6 «прильотів» із мінометів по околицям прикордонного села. Без руйнувань.

◾️Хотінська громада: ворог застосовував стрілецьку зброю. Було 8 кулеметних черг.

Коментувати