На одного довгожителя у Шосткинській громаді побільшало. 100 літній ювілей відзначила Проскура Олександра Панасівна.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/04/175088660_1376660449367156_8092269560985628197_n.jpg)
Щоб привітати ювілярку, до її оселі завітав керманич громади Микола Нога та начальник управління праці та соціального захисту населення Антоніна Наймитенко. З нагоди ювілею вони висловили слова вдячності і шани за багаторічну сумлінну працю, за мудрість та досвід, які жінка передала своїм дітям, внукам та правнукам.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/04/175722587_1376660662700468_2815824511450296315_n-1024x485.jpg)
– Кожен 100-річний ювіляр є гордістю нашої громади, адже у кожного з людей поважного срібного віку — особлива життєва історія, славна трудова дорога та свої секрети довголіття, – зазначили поважні гості.
Крім подарунків та квітів іменинниці також вручили почесні грамоти голови Сумської ОДА Василя Хоми та міського голови Шостки Миколи Ноги.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/04/175040946_1376661119367089_7537428230389784050_n-2-485x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/04/175764477_1376661202700414_8989109525928010956_n-2-485x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/04/176024309_1376660889367112_8837544600108631110_n-1024x787.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.