Війна РФ проти України, Втрата, Події, Суспільство

Шосткинці провели в останню путь земляка, Захисника України Костянтина Дебду

До небесного воїнства приєднався ще один наш Захисник, Костянтин Вікторович Дебда. З листопада 2025 року він став на захист України, боронив від ворога рідну Сумщину. Серце Героя не витримало навантаження… Йому назавжди 49.

Народився він 12 грудня 1976 року у нашому місті. З дитинства хлопчик ріс щирим, добрим, товариським. Навчався у Шосткинській школі № 11, захоплювався читанням. Професійну освіту отримав на базі ПТУ-10 (за спеціальністю «Електрик»).

Справжньою школою дорослого життя для юнака стала армійська строкова служба, яку він проходив у складі військово-морські сил. Після служби у Чорноморському флоті Костянтин повернувся до рідної Шостки, де на нього з любов’ю чекали мама і сестра. Чоловік працював на одному з провідних підприємств міста електриком, потім – працював за спеціальністю у м. Київ.

Знову повернутися на малу Батьківщину Костянтина змусила біда – тяжко хворіла мати. Протягом тривалого часу він доглядав за рідною людиною… Після її смерті, у листопаді 2025 року, став на захист України, боронив від ворога Сумщину.

Працьовитий, відповідальний, чесний, завзятий, завжди готовий прийти на допомогу… Люблячий батько і брат, вірний друг і надійний побратим… Саме таким назавжди залишиться Костянтин Вікторович для всіх, хто знав і любив його.

20 липня цього року серце Захисника зупинилося – підвело здоров’я… Глибокі співчуття родичам воїна. Низький уклін за кожен день служби та захист України!

Коментувати