Вчора, близько 22:00, до поліції надійшло повідомлення від вихователів одного з навчальних закладів про те, що 16-річний учень покинув гуртожиток та перестав виходити на звʼязок. На місце події негайно прибули ювенальні поліцейські та слідчо-оперативна група.

На пошуки хлопця було зорієнтовано всі наряди поліції міста. Всю ніч правоохоронці розшукували юнака і на ранок вдалося встановити його місцезнаходження. Як виявилося, він був у друзів.
На щастя щодо хлопця ніяк протиправних дій вчинено не було. Поліцейські провели з ним профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків у майбутньому, – повідомили правоохоронці.



Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.