Медична галузь продовжує працювати в умовах підвищеної захворюваності на коронавірусну інфекцію. Цієї п’ятниці до міста надійшла нова вакцина від COVID-19. У Центральній районній лікарні встановлено нове сучасне обладнання. Усі новини медичної галузі були озвучені під час апаратної наради при міському голові. Подробиці якої – далі.



Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.