Війна РФ проти України, Новини

Серед звільнених з полону – Захисник із Шосткинської громади

У межах останнього обміну військовополоненими додому повернувся наш земляк — Василь Федорович Медведь. Про це повідомили у Шосткинській РВА.

Василь Федорович народився 3 січня 1974 року у селі Вовна Шосткинського району, жив і працював у Шостці. Захищав Україну у складі військ ДПСУ.

16 березня 2022 року під час виконання службових обов’язків він потрапив у російський полон. У неволі захисник провів 4 роки та 3 місяці.

Щиро вітаємо нашого земляка з поверненням додому. Бажаємо міцного здоров’я, сил і якнайшвидшого відновлення.

Коментувати