Війна РФ проти України, Влада, ДСНС, Новини, Суспільство

Масована атака на Шосткинську громаду: зруйновані будинки, поранено старосту (+ фото)

У ніч проти 19 травня російські війська завдали масованого авіаційного удару по Шосткинській територіальній громаді. Під ворожими атаками опинилися Шостка та Ображіївський, Івотський і Собичівський старостинські округи.

Про наслідки обстрілів повідомив міський голова Шостки Микола Нога.

Внаслідок ударів зруйновано два житлові будинки. Також пошкоджень зазнали будинок культури, школа, 14 житлових будинків та будинок у дачному масиві. Наразі на місцях працюють аварійно-рятувальні бригади, триває уточнення масштабів руйнувань і збитків.

За словами очільника громади, вже вранці російські війська здійснили повторний удар по місцю одного з попередніх влучань в одному зі старостинських округів. Унаслідок атаки поранення отримав староста. Чоловік перебуває на лікуванні.

У Головне управління ДСНС України у Сумській області повідомили, що під ударами безпілотників перебував Шосткинський район. Рятувальникам одночасно довелося ліквідовувати наслідки влучань у п’яти різних населених пунктах.

Через обстріли горіли житлові будинки та нежитлові споруди. Співробітники ДСНС обстежували території влучань, ліквідовували осередки займання та надавали першочергову допомогу мешканцям.

Коментувати