Війна РФ проти України

З російського полону додому повертаються шестеро захисників із Сумщини

Серед звільнених сьогодні з полону українських військових – шестеро жителів Сумської області. Це захисники із Сумського, Роменського та Шосткинського районів.

Про це написав начальник Сумської ОВА Олег Григоров.

Вони були в неволі з 2022 року. Після довгих років полону наші земляки нарешті повертаються на рідну землю, до своїх родин.

Велика вдячність Президенту України, Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими, усім службам і кожному, хто працює над поверненням наших людей.
Україна пам’ятає про кожного, хто ще не вдома. Чекаємо на повернення всіх наших громадян, – наголосив очільник області.

Коментувати