У ніч на 11 червня російські війська завдали кількох авіаційних ударів по Шосткинській громаді. Пошкоджено нежитлові будівлі у двох старостинських округах, зруйновано житловий будинок у Собічевому

Про це повідомив міський голова Микола Нога.
Внаслідок ворожої атаки пошкоджень зазнали нежитлові будівлі у Глазівському та Каліївському старостинських округах. У Собічевському старостинському окрузі зруйновано житловий будинок.
“За попередньою інформацією, тілесні ушкодження отримав один чоловік.На місцях влучань працюють аварійно-рятувальні служби”.
Наразі триває обстеження пошкоджених об’єктів, уточнюються масштаби руйнувань, збитки та втрати.



Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.