Волонтерство, Новини, Суспільство

Волонтери центру “Шостка-Добро” відвідали у реабілітаційному центрі в Модричах нашого земляка, важкопораненого Віталія Шумея

Напередодні Дня Конституції України волонтери центру “Шостка-Добро” вкотре відвідали у реабілітаційному центрі в Модричах нашого земляка, незламного шосткинця, Героя Віталія Шумея. Ця зустріч була особливо теплою та щирою. Як і завжди, волонтери приїхали не з порожніми руками: привезли смаколики, а найголовніше – подарували частинку своєї уваги, турботи й підтримки.

Батько Віталія, Сергій Федорович, як завжди, поділився новою зворушливою історією. Під час вручення нагороди нашому воїну на стадіоні весь натовп скандував: «Шумей! Шумей!». Від цих слів і сьогодні мурахи по шкірі… Бо це вже не просто прізвище. Це символ мужності, незламності, сили духу та безмежної любові українців до своїх Героїв.

Саме завдяки таким людям ми маємо можливість жити у вільній, незалежній державі, шанувати нашу Конституцію та цінувати кожен день під українським небом.

Щиро дякуємо ФК «Шахтар» за увагу, підтримку та шану до нашого Героя. А Віталію бажаємо міцного здоров’я, сил, нових успіхів у реабілітації та ще багато щасливих моментів поруч із рідними, друзями й усіма, хто щиро вірить у нього, – наголошують шосткинські волонтери

Коментувати